Masáže

Zuzana Krajčovičová
RELAX MASÁŽ

Hotel SPEKTRUM (HOTEL INKA)
Vladimíra Clementisa 13
917 01 Trnava
Mobil: 0908 748 132
zuzana.relaxmasaz@gmail.com
promo baner

Služby

Ponúkame nasledujúce druhy masáží:

Klasická masáž

Klasická masáž Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly, podporuje krvný a lymfatický obeh a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, vyživujú kĺby a pomáhajú z nich odvádzať usadené soli, pôsobia preventívne proti artróze ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku. Masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. Dotyk ako taký pomáha zbavovať vnútorného napätia, pôsobí uvoľňujúco a relaxačne. Klasická masáž je nevhodná: pri vysokom krvnom tlaku, všetkých kožných zápaloch, zápaloch nervov, herpesoch, exéme, lupienke, po úrazových jazvách, poruchách srdca a astme.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná  masáž chodidielTento druh masáže je založený na teórii receptorov. Každý orgán, každá časť nášho tela, má na ploche chodidla, ale aj na priehlavku a okolo členkov svoju zónu. Ak má príslušný orgán problém, čiže nefunguje tak, ako by mal, pri tlaku v jeho zóne pocítite bolesť. Toto miesto sa masíruje a bolesť postupne ustúpi. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať celkový dobrý stav organizmu, uvoľňuje drobné kĺby nohy, stimuluje svaly nožnej klenby. Na chodidlách sa pracuje hlavne palcami. Bruškom palca sa vyhľadávajú problematické miesta, či už ide o žalúdok, obličky, kosti alebo kĺby, a tie sa potom masírujú. Masáž sa vykonáva tlakom prstov a dlane.

Reflexná masáž rúk

Reflexná masáž rúkTento druh masáže je založený na teórii receptorov. Každý orgán, každá časť nášho tela, má na dlani , ale aj na chrbte ruky a okolo zápästia svoju zónu. Ak má príslušný orgán problém, čiže nefunguje tak, ako by mal, pri tlaku v jeho zóne pocítite bolesť. Toto miesto sa masíruje a bolesť postupne ustúpi. Reflexná masáž rúk je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať celkový dobrý stav organizmu, uvoľňuje drobné kĺby ruky, stimuluje svaly. Pracuje sa hlavne palcami. Bruškom palca sa vyhľadávajú problematické miesta, či už ide o žalúdok, obličky, kosti alebo kĺby, a tie sa potom masírujú. Masáž sa vykonáva tlakom prstov a dlane.

HOT STONE - Lávové kamene

HOT STONE - Lávové kameneJej aplikácia je vynikajúca pri bolestiach chrbta a kĺbov. Teplo prichádzajúce z vulkanických kameňov do stuhnutých svalov pomocou špeciálnej masážnej techniky dokonale uvoľňuje telo a myseľ, uvoľňuje stres a napätie, stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, harmonizuje ľudské telo, odoberá negatívnu energiu, eliminuje bolesť svalov, zlepšuje krvný obeh, napomáha k detoxikácii, má výrazný tonizačný efekt. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom odstraňujú bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdia energiu v našom tele.

Neodporúča sa: pri otvorených ranách, modrinách, hypersenzitivite na teplo, vysokom krvnom tlaku, popáleninách a infekciách.

RockStudio.sk